SP 6 kwestowała dla WOŚP

W niedzielę 12 stycznia 2020 r. odbył się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz drugi uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do tej ogólnopolskiej akcji. Celem tegorocznej zbiórki było zdobycie środków na zakup sprzętu medycznego dla ratowania zdrowia i życia potrzebujących dzieci. 29 wolontariuszy SP6 brało udział w organizacji finału i kwestowało z puszkami WOŚP. Najwięcej zebrała uczennica klasy VB Julia Skupińska – 1424,77 zł. Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy za ich wspaniałą pracę, której owocem była imponująca kwota 11837,97 zł. Dziękujemy również pani Katarzynie Hajdenraich (opiekun szkolnego koła PCK) oraz pani Marlenie Cholewińskiej (opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu).

wosp1.jpg

wosp2.jpg