I Bal Charytatywny

8 lutego w restauracji Ludmiła odbył się I Bal Charytatywny Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Kraśniku. Uroczystego otwarcia balu dokonali zastępca Burmistrza Miasta Kraśnik, p. Piotr Janczarek wraz z p. Anną Janczarek – przewodniczącą Rady Rodziców, p. Moniką Kuśmierz, dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 6 oraz Marzeną Przerwą Sekretarz Rady Rodziców – „Niech ten dzisiejszy wieczór otworzy nowy rozdział Szkoły, a coroczne bale charytatywne staną się tradycją wspólnych działań podejmowanych przez Radę Rodziców, Dyrekcję oraz Grono Pedagogiczne” – tak powitała przybyłych gości przewodnicząca Rady Rodziców. W tym roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup klimatyzatorów dla klas. Każdy z gości mógł przystąpić do licytacji m.in. obrazów, zestawów biżuterii, a także voucherów tak dla pań (wizyty u kosmetyczki i fryzjera), jak i dla panów (przejazd samochodem rajdowym z Mariuszem Stecem). Na miłośników sportu czekał strój, w jakim jeszcze niedawno występowała jedna z najsłynniejszych tenisistek świata Caroline Wozniacki (strój przekazała na aukcję pani Anna Wieczorek) oraz kolejne vouchery, tym razem na basen i siłownię. Podzielone na cztery etapy licytacje oraz prowadzona na początku balu loteria fantowa przyniosły w sumie kwotę 9010 złotych! Ustalono także datę kolejnego balu na 23 stycznia 2021 roku. Już zapraszamy Rodziców i Przyjaciół Szkoły!

Opracował: P. Sz.