Dnia 27 lutego 2020 r. w CKiP odbyły się eliminacje miejskie do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Głównym celem Turnieju jest popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Naszą szkołę reprezentowali: Pająk Bartosz 7b, Potępa Bianka 7b, Todys Filip 7b, Włodarczyk Klara 7b, Siczek Martyna 7d, Siekaczyńska Oliwia 7d, Skowronek Dawid 7d, Knap Jakub 8a, Januszczak Wiktoria 5c, Pietrzyk Zuzanna 5c, Skowronek Natalia 5c, Szymanek Nikola 5c, Pastuszak Szymon 4b, Skibniewska Zuzanna 4b. Młodzież reprezentowała 3 grupy wiekowe: I grupa klasy I-VI, II grupa klasy VII-VIII, III grupa młodzież licealna. Sukces naszej szkoły w tym roku to zajęcie przez uczniów z grupy I - Pietrzyk Zuzanna 5c i Pastuszak Szymon 4b I miejsca, a tym samym przejście do etapu rejonowego. Wszystkim uczestnikom z naszej szkoły składamy serdeczne gratulacje, a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów. Opiekun szkolny Iwona Tomala.

Link do filmu "Miasto Kraśnik"

pozar__39_.jpg