25 lutego 2020 r. o godz.17.00 w ramach Dni Otwartych Szkoły odbyło się spotkanie Dyrekcji, nauczycieli i uczniów SP 6 z przedszkolakami i ich rodzicami.  Po powitaniu gości przez Panią Dyrektor, zaprezentowali się w krótkiej części artystycznej uczniowie klas III, VI i VII. Następnym etapem wizyty  przedszkolaków w SP 6 była hala sportowa, gdzie mali goście  brali udział w ćwiczeniach, grach i zabawach sportowych. Ostatnim etapem wizyty był pierwszy sprawdzian przedszkolaka w SP 6. Przed przystąpieniem do sprawdzianu, każdy przedszkolak otrzymał własny ,,indeks”, w którym miał za zadanie zebrać podpisy od nauczycieli w odwiedzanych strefach : interaktywnej, przyrodniczej, doświadczalnej, muzycznej i plastycznej. Po zaliczeniu sprawdzianu, przedszkolaki z podpisanymi indeksami, balonami i z uśmiechami na ustach rozeszli się do domów.

dot (75)_1.jpg