Wyróżnienie w konkursie "Dobrze jemy bo gotujemy"

W II semestrze uczniowie klasy I A oraz świetlicy naszej szkoły wzięli  udział w projekcie „Dobrze jemy ze szkołą na widelcu”. Miło nam poinformować, że dzięki zaangażowaniu wielu osób, uczniów oraz nauczycieli, otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie "Dobrze jemy bo gotujemy" w kategorii „Film” oraz nagrody – sprzęt firmy Tefal, który będziemy mogli wykorzystać w czasie zajęć kulinarnych organizowanych w szkole: blender kielichowy Blend Force, zestaw utensyliów kuchennych Inginio, koszyk Tefal do gotowania na parze, deski Hortex do krojenia, oliwę Extra Vergine Mini Monini, fartuszki Baziółka, zestaw ziół Baziółka. Jesteśmy przekonani, że otrzymane nagrody wykorzystamy do rozwijania dziecięcych talentów kulinarnych. Jednocześnie dziękujemy uczniom, którzy wystąpili w naszym filmie oraz wszystkim, którzy oddali głos na naszą szkołę w konkursie. Koordynatorkami projektu były panie Kinga Misztal i Agnieszka Majcher. Za pracę nad montażem filmu składamy podziękowania pani Karolinie Olszówce.