W dniu 23.04.2017 roku na hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Kraśniku odbył się 3 i ostatni Turniej Eliminacji Rejonowych w mini piłce siatkowej chłopców z serii "Kinder + sport". Po raz kolejny zawodnicy klubu MKS Kraśnik stoczyli swoje siatkarskie boje, jakie miejmy nadzieje zapewnią im awans do Turnieju Wojewódzkiego (czekamy na wyniki pozostałych grup i dalszy harmonogram gier). Pewna swojego awansu może być najlepsza we wszystkich trzech turniejach "dwójka": Gabriel Cieślik i Jan Szymula, którzy po raz kolejny stanęli na najwyższym stopniu podium. Medale srebrne zdobyli reprezentanci "czwórek" w składzie: Szymula Michał, Bielecki Szymon, Ciempiel Eryk, Pietraś Filip. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami oraz słodkimi upominkami, natomiast w każdej kategorii trzy pierwsze miejsca dodatkowo uhonorowane zostały pamiątkowymi medalami. Organizatorem turnieju był klub MKS Kraśnik a zawodnicy wszystkich kategorii na co dzień trenują pod "okiem" trenera Michała Wojcieszkiewicza i są to uczniowie kraśnickich szkół podstawowych: SP 6, SP 5, SP 3. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i ich trenerom, a zwycięzcom poszczególnych kategorii życzymy powodzenia w dalszych etapach rozgrywek. Dziękujemy rodzicom i kibicom za wsparcie podczas turnieju, a zawodnikom z klasy 1 Gimnazjum Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Kraśniku za sprawną pomoc w organizacji podczas sędziowania.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:

KATEGORIA 2 "ŻUCZKI":

1. MKS KRAŚNIK 1.

2. SP NAŁĘCZÓW 1.

3. MKS SKAŁKA ANNOPOL 1.

4. MKS SKAŁKA ANNOPOL 2.

5. MKS SKAŁKA ANNOPOL 3.

6. SP NAŁĘCZÓW 2.

7. SP NAŁĘCZÓW 3.

8. MKS KRAŚNIK 2.

9. MKS SKAŁKA ANNOPOL 7.

10. MKS KRAŚNIK 4.

11. MKS SKAŁKA ANNOPOL 6.

12. MKS KRAŚNIK 5.

13. MKS KRAŚNIK 3.

14. MKS SKAŁKA ANNOPOL 5.

15. MKS SKAŁKA ANNOPOL 4.

16. MKS SKAŁKA ANNOPOL 8.

KATEGORIA 3 "KRASNALE":

1. MKS SKAŁKA ANNOPOL 1.

2. SP NAŁĘCZÓW.

3. UKS OLIMP OPOLE LUBELSKIE.

4. MKS SKAŁKA ANNOPOL 2.

5. KS GOK TRZYDNIK DUŻY.

6. UKS GREEN RZECZYCA ZIEMIAŃSKA.

KATEGORIA 4 "SKRZATY":

1. SP NAŁĘCZÓW.

2. MKS KRAŚNIK 1.

3. UKS OLIMP OPOLE LUBELSKIE.

4. MKS KRAŚNIK 2