09.listopada 2017 r. na naszej pływalni odbyły się miejskie i powiatowe zawody pływackie.W IGRZYSKACH DZIECI naszą szkołę reprezentowały:Aleksandra Bis ,Izabela Bis,Klaudia Duda,Anna Milanowska,Kornelia Pogoda,Julia Skibniewska i Klara Włodarczyk. Drużyna dziewcząt zajęła w rywalizacji drużynowej II -MIEJSCE ,kwalifikując się tym samym do zawodów na szczeblu rejonowym.
Na IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ naszą szkołę reprezentowały:Magdalena Toporowska, Sara Łukasik,Martyna Kurzyna,Izabela Suchanek,Marta Zielińska,Agata Garas. Drużyna dziewcząt wywalczyła w klasyfikacji drużynowej wysokie III MIEJSCE.Na zawodach na szczeblu rejonowym naszą szkołę reprezentować będzie Magdalena Toporowska,która ścigając się z zawodniczkami z gimnazjum zajęła na dystansie 50 m. stylem klasycznym-I MIEJSCE.Awans wywalczyła również Sara Łukasik ,która na 50 m. stylem dowolnym uplasowała się na II MIEJSCU.Opiekun -Katarzyna Hajdenraich.