7 grudnia odbyły się wojewódzkie zawody w pływaniu dziewcząt i chłopców. Na nowoczesnym obiekcie ,,AQUA LUBLIN” wystartowało troje uczniów z "szóstki". W kategorii młodsze,j czyli w igrzyskach dzieci wystartował Rafał Wójcik. Nasz ,,jedynak” z kl.Va spisał się dzielnie i z czasem 37,45s zajął wysokie 8 m-ce w stylu motylkowym, startując ze starszymi o rok kolegami. W kategorii młodzieży Magda Toporowska płynąc stylem klasycznym wywalczyła także bardzo dobre 8m-ce. Czas Magdy to 39,22s, a rywalizację toczyła z dziewczętami dwa lata starszymi. Ostatnim uczestnikiem był Aleksander Wietrzyk, który płynąc również stylem klasycznym zajął 15m-ce(czas 40,75). Wszystkie konkurencje indywidualne były rozgrywane na 50m. Opiekunem uczniów na zawodach był pan Jerzy Nowak.

plyw.jpg