Dnia 22.12.2017r. w naszej szkole odbył się Koncert Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych przygotowanych przez dzieci z kl. I, II, III, IV i V-ych. Na koncert została zaproszona Dyrekcja szkoły, nauczyciele, wszyscy uczniowie oraz rodzice i dziadkowie dzieci, które brały udział w koncercie. Celem tego spotkania było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej oraz stworzenie radosnej i miłej atmosfery świątecznej. W śpiewaniu kolęd brał udział Pan Dyrektor Wojciech Stopa, wszyscy obecni nauczyciele, rodzice, dziadkowie oraz przybyli na koncert uczniowie. Na zakończenie dzieci złożyły Dyrekcji szkoły i nauczycielom życzenia świąteczne i noworoczne a następnie na tle piosenki świątecznej podzieliły się opłatkiem z obecnymi na sali gośćmi. Hasłem koncertu było zdanie: „ BÓG SIĘ RODZI – NIEŚMY RADOŚĆ, POKÓJ I MIŁOŚĆ CAŁEMU ŚWIATU”.