Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Kraśniku wzięła udział w Igrzyskach Młodzieży (Gimnazjada) w piłce siatkowej chłopców, które odbyły się 23.01.2018 w PG 1 w Kraśniku. Nasi reprezentanci zajęli 3 miejsce ale trzeba pamiętać, że rywalizowali z rówieśnikami z III i II klas Gimnazjum. W meczu przeciwko PG nr 2 nawet prowadziliśmy dosyć wysoko, jednak zwycięstwo stosunkiem 2:1 wywalczyli gimnazjaliści. Zawody bezkonkurencyjnie wygrali zawodnicy PG 1 w Kraśniku. Od lewej klęczą: Miecznikowski Hubert, Mazur Mateusz, Szymula Michał, Szymański Jakub, Jachura Jan, Baran Mateusz; Od lewej stoją:Trener Wojcieszkiewicz Michał, Miazga Oskar, Kazula Oliwier, Góras Kamil, Bielecki Szymon, Kozłowski Marcel, Trukan Franciszek.

mw.jpg