W dniu 07.03.2018 w Szkole Podstawowej nr 2 w Kraśniku odbył się Finał Rejonowy Igrzysk Dzieci w mini piłce koszowej chłopców. Bezkonkurencyjna dla przyjezdnych rywali okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Kraśniku. Koszykarze z "Szóstki" wygrali kolejno spotkania z Frampolem (37-4); Janowem Lubelskim (48-14); Kalinówką (26-11), zajmując pierwsze miejsce w eliminacjach rejonowych i uzyskali awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 16.03.2018 w Lublinie. Trenerem zespołu jest mgr Michał Wojcieszkiewicz.

rejon_mini__2_.png

Od lewej stoją: trener Wojcieszkiewicz Michał, Biskup Jakub (kapitan zespołu), Swatowski Leon, Góras Kamil, Szymański Jakub, Cieślik Gabriel, Koper Mikołaj; od lewej klęczą: Lenartowicz Mateusz, Suwała Wojciech, Wnuk Szymon, Jakubiak Antoni, Starobrat Oliwier, Koper Jakub

rejon_mini__1_.png
Od lewej stoją: Organizator zawodów Pan Józef Łysakowski, kapitan zwycięskiego zespołu - Jakub Biskup.