24 maja 2018r. w kraśnickiej komendzie odbył się powiatowy finał policyjnego konkursu "Jestem Bezpieczny". W konkursowych konkurencjach udział wzięło 8 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe powiatu kraśnickiego. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie rozwiązać przygotowany test wiedzy o bezpieczeństwie i znajomości zasad zdrowego stylu życia. Drużyny zaprezentowały swoje prace plastyczne – projekt koszulki z hasłem przewodnim dotyczącym bezpiecznych zachowań. Przedstawiły również scenki artystyczne zawierające prezentację swojej szkoły, miejscowości, gminy oraz sposobu spędzania wolnego czasu w sposób bezpieczny, zdrowy i bez nałogów.

Drużyna z naszej szkoły w składzie: Witek Agnieszka 4d, Szewc Michał 4d, Bącal Kacper 5b, Pająk Bartosz 5b, Wójcik Wiktoria 6b, Świąder Julia 6b, zajęła II miejsce. Każdy uczestnik zmagań konkursowych otrzymał nagrody, które zostały wręczone przez Komendanta Powiatowego Policji w Kraśniku kom. Jacka Dzikowskiego i Starostę kraśnickiego Andrzeja Maja. Wszystkim gratulujemy.

Opiekunem drużyny była p. Iwona Tomala