Igrzyska Dzieci i Młodzieży – Dziewczęta

W czwartek 15.11.2018 r. na pływalni MOSiR w Kraśniku odbyły się zawody powiatowe w pływaniu. Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w dwóch kategoriach wiekowych: w Igrzyskach Dzieci oraz w Igrzyskach Młodzieży. Wyniki przedstawiają się następująco:
Igrzyska Dzieci:
Sztafeta 6x25m dziewcząt (Julia Skibniewska, Anna Wąsik, Izabela Bis, Aniela Żuber, Weronika Stefanek, Oliwia Maj) zajęła II miejsce i uzyskała awans do zawodów na szczeblu rejonowym.
Indywidualnie : Julia SkibniewskaIII miejsce stylem klasycznym (awans do rejonu);
Igrzyska Młodzieży:
Sztafeta 6x25m dziewcząt (Magdalena Toporowska, Julia Witek, Aleksandra Bis, Sara Łukasik, Magdalena Skrok, Izabella Suchanek) zajęła I miejsce i uzyskała awans do zawodów rejonowych.
Indywidualnie: Magdalena ToporowskaI miejsce stylem grzbietowym (awans do rejonu); Sara ŁukasikIII miejsce stylem dowolnym (awans do rejonu).

Duuuuuże GRATULACJE!!!

plywaniedz__1_.JPG