Uczniowie klasy IIC odwiedzili Teatr Muzyczny w Lublinie, gdzie obejrzeli baletową wersję bajki pt. ,,Królewna Śnieżka”. Losy dobrej i pięknej, lecz niestety znienawidzonej przez złą macochę Śnieżki oraz siedmiu wesołych krasnali dostarczyły dzieciom niezapomnianych emocji. Choreografia i reżyseria była dziełem Pani Viletty Suskiej, kierownictwo muzyczne sprawował Pan Jacek Boniecki, dyrygujący orkiestrą składającą się z 40 muzyków, scenografię oraz bajkowe kostiumy zaprojektowała Pani Anna Bobrowska-Ekiert. Uczniowie mogli zobaczyć na scenie: tańczące kwiaty, ptaki, motyle, żabki, misie, wiewiórki, kruki, jeże, lisy, zajączki itp. Na koniec spektaklu czekała na uczniów niespodzianka - spotkanie z aktorem, Panem Tomaszem Głębockim, odtwórcą roli kruka. Artysta zaprosił dzieci do swojej garderoby, gdzie z ogromną pasją odpowiadał na pytania dzieci. Opowiadał o swoim zawodzie, o innych zawodach związanych z teatrem. Przybliżył też uczniom historię Teatru Muzycznego. Wizyta w Teatrze Muzycznym w Lublinie była niezapomnianym artystycznym przeżyciem.

tm__20_.jpg