Miejskie igrzyska dzieci w mini siatkówce

11 grudnia 2018 r. w hali PSP nr 5 w Kraśniku rozegrane zostały miejskie igrzyska dzieci w mini siatkówce.
W kategorii dziewcząt wystąpiły trzy drużyny: PSP nr 5, PSP nr 3 i PSP nr 6. Po rywalizacji „każdy z każdym” zwycięzcą okazała się PSP nr 5 w Kraśniku, drugie miejsce zajęła PSP nr 6, a trzecie PSP nr 3. Dziewczęta z „szóstki” wystąpiły w następującym składzie: B.Potępa, M.Siczek, M.Wojciechowska, M.Piskór, M.Ryba, W.Woźniak, K.Kozieł, G.Surmacz, K.Jabłońska. Opiekunem dziewcząt na zawodach była pani Iwona Kułaga.
W kategorii chłopców z racji tego, że wystąpiły tylko dwie drużyny odbył się jeden mecz, w którym PSP nr 6 zdecydowanie pokonała „piątkę” i awansowała do zawodów powiatowych. Chłopcy wystąpili w składzie: G.Cieślik, P.Kozioł, O.Starobrat, M.Staniec, K.Bącal, K.Sadurski, J.Szymula, K.Pęczkowski, K.Chorbot, J.Koper. Opiekunem uczniów na zawodach był pan Jerzy Nowak.