3xR – Ruch-Radość-Rozrywka

W dniu 8.12.2018 r., jak co roku reprezentanci klas I-III naszej szkoły uczestniczyli w Miejskich Zabawach Sportowych pt. „3xR – Ruch-Radość-Rozrywka” organizowanych przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 5. Na każdym poziomie reprezentacje (cztery dziewczynki i czterech chłopców) miały za zadanie zaprezentować swoją sprawność ruchową i różne umiejętności sportowe. Opiekunami poszczególnych poziomów w tym roku były: klas pierwszych pani Bożena Serafińska-Chudy, klas drugich pani Dorota Michalczyk, klas trzecich pani Małgorzata Omeljan. Gośćmi honorowymi tegorocznej zabawy był Burmistrz Miasta Kraśnik pan Piotr Janczarek i Mikołaj, którzy w rytm muzyki dyskotekowej poprowadzili rozgrzewkę wszystkich zawodników. Tegoroczna zabawa wywołała uśmiech na twarzach wszystkich reprezentantów, bo wszyscy zostali ogłoszeni zwycięzcami i w nagrodę otrzymali od Mikołaja wielkie paczki słodyczy.

3R__2_.jpg