Ach co za noc!
Jasełka

19 grudnia 2018r. uczniowie klasy IIC wystawili bożonarodzeniowe przedstawienie – ,,Gwiazdki w ciemności”. Jasełka rozpoczął świąteczny pochód: aniołów, pastuszków, psów pasterskich i owieczek udający się przy dźwiękach góralskiej muzyki do ,,be, be, do Betlejem”. Na scenie pojawili się także Maryja, Józef, Archanioł Michał, Gwiazda Betlejemska i Trzej Królowie. Spektaklowi towarzyszyła piękna muzyka budująca nastrój poszczególnych scen, a także dziecięce piosenki i pastorałki. Po występie aktorzy złożyli przybyłym gościom bożonarodzeniowe życzenia i rozdali świąteczny opłatek. Przedstawienie dostarczyło wielu niezapomnianych przeżyć artystycznych i duchowych. Bawiło i jednocześnie wzruszało, pokazując głębokie, teologiczne prawdy dotyczące Bożego Narodzenia. Zapoczątkowało tym samym piękny, pełen Miłości czas Świat Bożego Narodzenia.

jaselka__19_.JPG