Koncert Noworoczny

W tym roku odbył się dwudziesty – jubileuszowy Koncert Noworoczny. Kolejny raz uczniowie „szóstki” mogli zaprezentować swoje talenty na corocznej imprezie środowiskowej. Licznie zgromadzeni w sali gimnastycznej widzowie mieli możliwość podziwiania uczniów śpiewających, tańczących i grających na różnych instrumentach muzycznych. Na zakończenie imprezy wszyscy obecni otrzymali słodki poczęstunek – tort ufundowany przez Radę Rodziców.

Podczas imprezy odbyła się aukcja prac wykonanych przez uczniów, rodziców i nauczycieli szkoły. Dochód z aukcji został przekazany działającemu przy Szkole Podstawowej nr 6 Kraśnickiemu Stowarzyszeniu Aktywna Integracja. Docelowo pieniądze zostaną przeznaczone na potrzeby klas integracyjnych naszej szkoły. Dla wszystkich, którzy wzięli udział w aukcji jeszcze raz serdeczne podziękowania.

Organizatorzy koncertu: Teresa Belina-Juda i Izabela Zdyb

Zdjęcia wykonała Danuta Niezgoda