PIEŚNI PEŁNE DUCHA

Refleksyjne pieśni, pełne zadumy słowa Świętego Jana Pawła II, wzruszenie słuchaczy – tak w skrócie można opisać kolejny, XI już koncert z cyklu „Pieśni pełne Ducha” pod hasłem „Błogosławieni Miłosierni” w wykonaniu połączonych chórów: dziecięcego „Sekret” z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Kraśniku oraz Chóru Kameralnego „Canticum Canticorum” z Kościoła Rektoralnego pod wezwaniem Ducha Św. Koncert odbył się 31 marca 2019 r. w Kościele pw. Św. Józefa, a jego motywem przewodnim były teksty Świętego Jana Pawła II w 14 rocznicę Jego odejścia do Domu Ojca. Dzięki finansowemu wsparciu ze środków w ramach Miejskiego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii Miasta Kraśnik na zakończenie koncertu wykonawcy otrzymali słodkie upominki.

Dziękujemy Księdzu Proboszczowi za życzliwe przyjęcie, a licznie zgromadzonym słuchaczom za to wzruszające, pełne przeżyć spotkanie.