Wycieczka VC i IVD

Dnia 10 czerwca klasy VC i IVD spędziły aktywnie czas w Mieście Stołecznym Warszawa. Na początek odwiedziliśmy park trampolin Hangar 646 gdzie dzieci mogły spożyć nadmiar energii, ucząc się i doskonaląc elementy gimnastyczne pod okiem trenerów instruktorów. W ramach odpoczynku wybraliśmy się na relaksujący spacer po Łazienkach Królewskich. Na koniec naszej wycieczki udaliśmy się do Wytwórni Filmów Fabularnych i Dokumentalnych, gdzie dzieci miały okazję poznać "od kuchni" zasady funkcjonowania na planie filmowym. Reakcje i uśmiechy na twarzach świadczą o tym, że wycieczka należała do udanych. Opiekunami podczas wyjazdu byli: Pani Danuta Niezgoda, Pani Monika Głuchowska, Pani Katarzyna Hajdenraich i Pan Michał Wojcieszkiewicz. Dziękujemy ekipie z Flis travel za współpracę na profesjonalnym poziomie.
#hangar646 #ŁazienkiKrólewskie #wytwórniafilmów #wycieczkaszkolna #havingfun #SP6Kraśnik #Flistravel