Zakończenie roku szkolnego klas VIII

„Najcudowniejszą mają ją w pamięci
Nie ci, co tu chodzą, – lecz ABSOLWENCI!"

W upalne popołudnie 18 czerwca pożegnaliśmy (po raz pierwszy od ponad 20 lat) naszych ósmoklasistów. Podczas dwugodzinnej uroczystości był czas na śmiech, wzruszenie, a przede wszystkim odebranie świadectw ukończenia szkoły i nagród za osiągnięcia w minionym roku szkolnym. Pierwszy raz w historii naszej szkoły wręczono „Superszóstki”, specjalne statuetki przyznawane najlepszym ósmoklasistom. W tym roku przyznano je w kategoriach UCZEŃ (pod uwagę brano średnią ocen i wyniki egzaminu ósmoklasisty) – otrzymali je Magdalena Toporowska i Jan Patrzylas oraz OLIMPIJCZYK (dla laureatów konkursów przedmiotowych) – otrzymali je Jagoda Albin (laureatka z języka angielskiego), Jan Patrzylas (laureat z matematyki) i Mikołaj Buwaj (laureat z matematyki). „Superszóstkę” w kategorii VIP przyznano panu Hubertowi Trukanowi, wieloletniemu przewodniczącemu Rady Rodziców.