Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W poniedziałek 21.10.2019 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Starsi uczniowie z klas IV-VIII pod opieką nauczycieli udali się do sali gimnastycznej, gdzie mogli oddać swój głos na trzech spośród dziewiętnastu kandydatów. Wybory przebiegły bardzo sprawnie, a wszystkie głosy zostały dokładnie policzone.

Miło nam poinformować, że pierwsze miejsce zajęła Kaja Walczyk, która zdobyła 114 głosów. Drugie miejsce należy do Julii Zielonki – 97 głosów, natomiast trzecie miejsce zajął Gabriel Cieślik z wynikiem 96 głosów.

Wyniki głosowania zostały ogłoszone w czasie apelu we wtorek 29.10.2019 r. Pani Danuta Niezgoda, opiekun samorządu, podziękowała uczniom, którzy w ubiegłym roku szkolnym działali na rzecz szkoły i jej społeczności. Przypomniała także najważniejsze wydarzenia zorganizowane z inicjatywy samorządu, m.in. otrzęsiny klas IV, dyskoteki, Dzień Samorządności.

Nowemu Samorządowi Uczniowskiemu gratulujemy, życzymy sukcesów i powodzenia w realizacji wszystkich pomysłów!

Opracowanie:

Agnieszka Witek (VI d)