Ślubowanie pierwszoklasistów

Czwartek 14 listopada był w Szkole Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II dniem szczególnym. Po południu swoje ślubowanie złożyli pierwszoklasiści.
O godzinie 17 szkolna sala gimnastyczna była wypełniona. Przybyli do niej uczniowie klas pierwszych, ich rodzice, dziadkowie oraz zaproszeni goście. Wśród nich zastępca Burmistrza Miasta Kraśnik Piotr Janczarek, ks. proboszcz Wiesław Rosiński, dyrektorzy miejskich przedszkoli oraz przewodnicząca Rady Rodziców Anna Janczarek. Najważniejsi jednak byli ONI – szóstkowi pierwszoklasiści. Uczniowie trzech klas pierwszych mieli okazję zaprezentować się podczas recytacji wierszy, śpiewu, tańca. Mali artyści po każdym występie byli nagradzani brawami. W nagrodę ponad pięćdziesięciu uczniów przyjętych zostało w grono społeczności Szkoły Podstawowej nr 6, z czego ogromnie się cieszyli. Bo przecież, jak głoszą słowa śpiewanej przez nich piosenki – „Szóstka” to szkoła na sześć!
Drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i powodów do radości.