Pierwszy Turniej Młodzika za Nami…

"Pierwsze koty za płoty". Za najmłodszymi zawodnikami MKS Kraśnik pierwszy Turniej kategorii Młodzik 16.11.2019 r. rozegrany w Kraśniku. Cenne doświadczenia, nowe znajomości, pewien niedosyt (3 przegrane tie-breaki), ale pomimo wszystko uśmiech na buziach zawodników. Żeby w przyszłości powalczyć o najwyższe cele, trzeba czasem poznać gorzki smak porażki. Głowa do góry chłopaki, jeszcze sporo do wygrania!!! Dziękuję bardzo za pomoc rodzicom, którzy dzielnie wspierali swoje pociechy i upiekli pyyyyszne ciasta 🍰👊 Zespół MKS Kraśnik wystąpił w składzie: od lewej stoją: Michał Flisek, Paweł Kozioł, Kacper Pęczkowski, Igor Wójcik, Jan Szymula, Rafał Goliński, Mateusz Zając, trener Michał Wojcieszkiewicz; od lewej klęczą: Kuba Mendel, Kacper Płecha, Karol Chorbot, Bartłomiej Jakóbczak, Szymon Blat (kapitan zespołu), Bartosz Rybak.

Wyniki:
MKS Kraśnik vs UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski 0:2.
MKS Kraśnik vs UKS Tempo Chełm II 1:2.
MKS Kraśnik vs UKS Olimp Opole Lubelskie 1:2.
MKS Kraśnik vs UKS Zodiak Sosnowica 1:2.
Przypominam, że chłopcy są w większości uczniami 6 klas podstawowych a kategoria Młodzik to klasy 6-8, także powolutku budujemy fundamenty na przyszłe lata ogrywając się z lepszymi drużynami.

turniej_mlodzika.jpg