3XR – Ruch+Radość+Rekreacja

7 grudnia 2019 r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5 w Kraśniku od godz. 10:00 uczniowie klas I-III reprezentowali naszą szkołę w miejskiej imprezie sportowej rokrocznie organizowanej przez SP5 pod hasłem RUCH + RADOŚĆ + REKREACJA. Uczniowie rywalizowali na trzech poziomach tj. klasy pierwsze, drugie, trzecie. Każdy poziom miał do rozegrania cztery różne konkurencje sprawnościowe. Mimo, że w tych zawodach nie liczyło się punktów, ani nie było wygranych i przegranych, to wszyscy zawodnicy starali się wypaść jak najlepiej. Sportowa rywalizacja wzbudziła wiele emocji zarówno wśród licznie zgromadzonej publiczności, jak i u startujących. Na zakończenie Kierownik Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Krzysztof Babisz wraz z bardzo wesołym Mikołajem wręczył wszystkim uczestnikom świąteczne paczki.