Zbiórka karmy 2020

Kochani jak co roku przed świętami Sekcja Braci Mniejszych Samorządu Uczniowskiego zorganizowała zbiórkę karmy dla psiaków z Przytuliska w Rachowie Starym i kociaków z Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom "Tulimy". Mimo, że to trudny i wyjątkowo smutny rok dla nas wszystkich pobiliśmy rekordy!!! Psiaki z Rachowa dostały aż 10 taczek jedzonka!!! Kociaki ze Stowarzyszenia "Tulimy" też otrzymały solidną porcję przysmaków (przy okazji kotki polecają się do adopcji!!!)
BARDZO DZIĘKUJEMY Wam Kochani Uczniowie, a także Waszym Rodzicom za ten dar serc!!! Wiemy wszak, że nie ma większej radości jak radość dawania i dzielenia się z potrzebującymi!!! Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI w imieniu braci mniejszych i ich opiekunów!!!
DOBRO WRACA!!!
Wesołych i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia!!!

IMG_20201217_160959.jpg