W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

L.P.

Konkurs z

Nazwisko uczestnika zakwalifikowanego do etapu okręgowego

Imiona uczestnika

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego do konkursu

1.

Sebastian

Teresa Belina-Juda

Gratulujemy uczniom i nauczycielom,
którzy przygotowywali uczniów do konkursów.

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Kacper Sieger, uczeń klasy Va, laureat konkursu przedmiotowego z języka angielskiego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.

007.jpg

Adrian Gorczyca mistrzem Polski w zapasach! Patryk Kostrzewski brązowym medalistą MP! Obaj są uczniami zapaśniczej klasy sportowej VId. Brawa dla chłopców i ich trenera Sebastiana Pawlaka.

mp1.jpg

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Marta Korniak, uczennica klasy VIa, laureatka XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W I grupie wiekowej – uczniowie szkół podstawowych zajęła III miejsce. Opiekun szkolny - Iwona Tomala.
 172.jpg

Karol Wiśniewski, uczeń klasy VIb, zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Od klasy czwartej, na zajęciach kółka matematycznego przygotowywał się do tego konkursu pod kierunkiem swojej nauczycielki matematyki, p. Joanny Cybulak.

karol.jpg

Matematyka jest jednym z ulubionych przedmiotów Karola. Interesuje się nią od drugiej klasy szkoły podstawowej. W klasie drugiej osiągnął swój pierwszy sukces w Kangurze Matematycznym, a potem były następne - w Wojewódzkich Mistrzostwach w Tabliczce Mnożenia. W wolnych chwilach z pasją zajmuje się rozwiązywaniem matematycznych problemów. Szczególnie interesują go zagadnienia związane z geometrią, która jest jego ulubioną dziedziną matematyki.

DSC08647.jpg

6 grudnia uczeń naszej szkoły Nikolas Sumera został finalistą olimpiady z języka angielskiego organizowanej przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Nikolas jest uczniem klasy VI b, interesuje się informatyką i językiem angielskim. Swoją przygodę z językiem rozpoczął już w klasie drugiej. Naszemu finaliście życzymy wytrwałości i powodzenia w następnym etapie konkursu. GOOD LUCK NIKOLAS !!!

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

Obraz1.jpg

Katarzyna Steć – uczennica klasy 5a – laureatką Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (nauczyciel przygotowujący - Pan Paweł Szymański)