Dnia 16.10.2015r. w Lublinie w Gimnazjum nr 15 im. Jana Pawła II zostały wręczone nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu plastycznego i literackiego. Konkurs  literacki odbył się pod hasłem „Szukałem Was, a teraz to Wy mnie znaleźliście”. Są to słowa Jana Pawła II skierowane do młodzieży. W tym konkursie nagrodzone zostały dwie uczennice ze szkoły podstawowej, w tym uczennica naszej szkoły Nikola Burak z kl. V c (opiekun- Mariola Grela).  Wyróżnienia w tej kategorii otrzymało troje uczniów. Nagrodzeni i wyróżnieni zostali również uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Nagrody zostały wręczone przez dyrektora Gimnazjum nr15 im. Jana Pawła II pana Adama Szymala podczas uroczystego apelu z okazji Dnia Papieskiego. Jak zwykle zostaliśmy przyjęci bardzo miło i czuliśmy się jak w prawdziwej rodzinie Szkół im. Jana Pawła II. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem a następnie pan dyrektor zaprosił przybyłych gości do sali Jana Pawła II. Wszyscy z wielkim zainteresowaniem oglądali zdjęcia i pamiątki związane z patronem szkoły. Nikoli serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.