Podsumowanie akcji charytatywnej „Czyńmy Dobro”

Akcja charytatywna „Czyńmy Dobro” zorganizowania przez społeczność Szkoły w dniach 28-30 października 2019 roku i Radę Rodziców w dniu 10 listopada 2019 roku zakończyła się dużym sukcesem. Dlaczego? Ponieważ wśród Nas ciągle istnieją Anioły. Nie mają wprawdzie skrzydeł, ale bezinteresownie wyciągają ręce i proponują swoją pomocną dłoń. Tę pomocną dłoń 10 listopada br. podał Radzie Rodziców ks. Proboszcz Wiesław Rosiński, który bezinteresownie włączył się w zbiórkę funduszy na zakup sprzętu medycznego dla uczennicy Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II. Dzięki wspólnym działaniom udało zebrać się kolejne fundusze w kwocie 4 270 zł.
Dyrekcja Szkoły i Rada Rodziców dziękuje całej społeczności szkolnej, uczniom klasy VID oraz wszystkim ofiarodawcom, za okazane wsparcie w ramach organizowanych akcji charytatywnych. Dzięki Waszej hojności i otwartości serc na zakup sprzętu medycznego w sumie udało zgromadzić się imponującą kwotę 12 890,00 zł. Pamiętajmy Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.
Przewodnicząca Rady Rodziców