Spotkanie Wigilijne

Dnia 19 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta Wigilia, na którą przybyli zaproszeni goście: Pan Piotr Janczarek – zastępca Burmistrza Miasta Kraśnik oraz Pani Anna Janczarek – Przewodnicząca Rady Rodziców, emerytowani nauczyciele naszej szkoły, nauczyciele, rodzice i dziadkowie oraz pracownicy administracji.
Uroczystą kolację poprzedził występ uczniów klasy VC przygotowany przez Panią Mariolę Grelę. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wcieliły się w role jasełkowych postaci. Jasełka Bożonarodzeniowe pt. „Dzień Wigilii” wzbogacił pięknymi kolędami chór szkolny „Sekret” pod opieką Pani Izabeli Zdyb.
Na zakończenie wszyscy zaśpiewali piękną polską kolędę „Wśród nocnej ciszy”. Pani Dyrektor Monika Kuśmierz złożyła serdeczne życzenia świąteczno-noworoczne, a Pan Wicedyrektor Łukasz Jabłoński rozdał młodym aktorom słodkie upominki. Życzenia złożył również Pan Piotr Janczarek oraz Pani Anna Janczarek.
W dalszej części spotkania nastąpiło uroczyste odczytanie fragmentu Pisma Świętego o narodzeniu Chrystusa oraz wspólne odmówienie modlitwy. Przybyli goście, nauczyciele, rodzice i dzieci w miłej i świątecznej atmosferze złożyli sobie życzenia dzieląc się opłatkiem.