„Między marzeniem a planem” – sukces naszych szkolnych dziennikarzy!

Z radością informujemy, że uczennice z klasy VI B odniosły sukces w ogólnopolskim konkursie „Między marzeniem a planem”, zdobywając tytuł laureata i nagrodę – warsztaty dziennikarskie, które zostaną zorganizowane w naszej szkole. Gratulujemy zwycięskiej drużynie w składzie: Maja Michalczewska, Julia Skibniewska, Kornelia Staniec i Kaja Walczyk.
Wysoki poziom zaprezentowała także grupa uczennic z klasy VI D: Blanka Przerwa, Irena Wesołowska, Aleksandra Wicińska oraz Agnieszka Witek, które przygotowały ciekawą pracę konkursową w formie wywiadu prasowego.

Wszystkie uczestniczki konkursu uczęszczają na zajęcia innowacyjne „Aurea dicta, czyli warsztat młodego redaktora” prowadzone przez p. Małgorzatę Panek. Szkolnym koordynatorem konkursu była p. Marlena Cholewińska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów literackich!