V Kraśnicki Konkurs Czytania ze Zrozumieniem

Dnia 4 marca 2020 roku odbył się w naszej szkole V Kraśnicki Konkurs Czytania ze Zrozumieniem. Uczniowie, po wcześniejszych eliminacjach szkolnych, walczyli o tytuł: Mistrz Czytania ze Zrozumieniem. Rywalizacja odbywała się w młodszej grupie wiekowej klasy II-III oraz klasy starsze VI-VIII.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

1.      Laura Cichocka klasa III A
2.      Michał Wcisło klasa III C
3.      Tymoteusz Kowalczyk klasa III C
4.      Agnieszka Witek klasa VI D
5.      Maja Michalczewska klasa VI B
6.      Miłosz Staniec klasa VII B

Miejsce II w kategorii klas II-III zajął uczeń naszej szkoły Tymoteusz Kowalczyk klasa III C. Gratulujemy.

W kategorii klas starszych nie udało się zająć miejsca na podium, ale było blisko.

A oto wyniki konkursu:

Kategoria klasy II-III

I miejsce: statuetka i tytuł Mistrz Czytania ze Zrozumieniem: Emilia Jakóbczyk SP3
II miejsce: Tymoteusz Kowalczyk SP6
III miejsce: Julia Kowalczyk SP5

Kategoria klasy VI-VIII

I miejsce: statuetka i tytuł Mistrz Czytania ze Zrozumieniem: Antonina Lapis Szkoła Społeczna
II miejsce: Hanna Szczerepa SP3
III miejsce: Patryk Malicki SP4

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy nauczycielom przygotowującym. Zapraszamy za rok.