MAGICZNY KONCERT „PIOSENKA POETYCKA”

Muzyka łączy serca, inspiruje do twórczości i otwiera przed nami nowe horyzonty. 🌟🎶
W naszej szkole, Szóstce, odbył się wyjątkowy koncert, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Na zaproszenie Anny Janczarek Przewodniczącej Rady Rodziców szkołę odwiedzili Muzycy z Filharmonii Lubelskiej, przyjechali, aby zagrać dla naszych uczniów. Tytuł tego magicznego wydarzenia brzmiał: „Piosenka poetycka”.
Dlaczego warto było być tam? Oto kilka powodów:
Edukacja i Rozwój: Muzyka to nie tylko przyjemność dla uszu, ale także doskonałe narzędzie edukacyjne. Dzieci rozwijają swoje zdolności poznawcze, koncentrację i pamięć, a także uczą się pracy zespołowej.
Twórczość i Wyobraźnia: Melodie otwierają przed nami nowe horyzonty, pobudzając wyobraźnię. Kto wie, może wśród naszych uczniów jest przyszły kompozytor lub wirtuoz?
Wspólnota: Muzyka łączy serca – to łącznik między ludźmi. Wspólne śpiewanie to nie tylko radość, ale także poczucie jedności. Muzyka to magiczne słowo, które wypełnia nasze życie dźwiękami, emocjami i inspiracją.
Dziękuję Przewodniczącej Rady Rodziców za zorganizowanie tego wspaniałego wydarzenia w naszej szkole.
Zapraszam na fotorelację, abyście mogli poczuć tę magię raz jeszcze! 📸