Styczeń to tradycyjnie czas radosnego  kolędowania, w którym Szóstka aktywnie uczestniczy.

W  gronie laureatów Pierwszego Dekanalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek „KOLĘDA W RODZINIE” organizowanego przez Parafię Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Kraśniku wraz z Burmistrzem Miasta Kraśnik i Publiczną Szkołą Podstawową nr 2, skierowanego do muzykujących rodzin, znalazły się zespoły rodzinne naszych uczniów: Zuzi i Wiktorii Gil oraz Janka i Miłosza Patrzylas.

Z kolei zespół wokalno - instrumentalny w składzie: Oliwia Wiślińska - wiolonczela, Natalia Latos - skrzypce, Milena Kilian - skrzypce oraz wokalistki: Ada Bucior, Nikola Burak, Nina Janik, Martyna Kurzyna, Sara Łukasik, Gabriela Morska, Julia Świąder i Magdalena Toporowska znalazł się po raz kolejny w gronie laureatów Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Trzydniku.

Gratulujemy !