Ślubowanie klas pierwszych

W czwartek 8 listopada 2018 r. w naszej szkole miała miejsce wspaniała uroczystość. Dzieci z klas pierwszych zostały pełnoprawnymi uczniami "szóstki". Oprócz pierwszaków nie zabrakło ich rodziców, dziadków, rodzeństwa, nauczycieli  a także zaproszonych gości. Swoją obecnością zaszczycili naszą szkołę przewodniczący Rady Rodziców oraz panie dyrektorki przedszkoli z dzielnicy fabrycznej naszego miasta. Było wesoło, a chwilami bardzo uroczyście. Uczniowie śpiewali piosenki i recytowali wiersze o ojczyźnie i swoim najbliższym regionie i mieście. Na pamiątkę wszystkie dzieci dostały piękne dyplomy. Wykonano klasowe zdjęcia, a potem był słodki poczęstunek dla pierwszaków i gości. Uczniowie przyjęli także serdeczne życzenia od pana dyrektora Wojciecha Stopy oraz zaproszonych gości.

slubowanie_73_.jpg