Rejonowe zawody pływackie

29 listopada 2018 r. na pływalni w Kraśniku odbyły się rejonowe zawody pływackie. W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY rywalizację drużynową (sztafety 6x25m stylem dowolnym) zarówno dziewczęta jak i chłopcy z PSP nr 6 w Kraśniku zakończyli na IV miejscu nie uzyskując awansu do mistrzostw województwa. Drużyny wystąpiły w następujących składach:

Dziewczęta: Łukasik Sara, Bucior Adriana, Bis Aleksandra, Suchanek Izabela, Toporowska Magdalena, Skrok Magdalena – czas sztafety: 1,55,44s.

Chłopcy: Jachura Jan, Mazur Mateusz, Szymula Michał, Biskup Jakub, Wietrzyk Aleksander, Miazga Oskar – czas sztafety: 1,29,78.

W rywalizacji indywidualnej awans do zawodów wojewódzkich uzyskali: Toporowska MagdalenaI miejsce na 50m stylem grzbietowym – czas: 34,25s oraz Jachura JanIII miejsce na 50m stylem motylkowym.

Wyniki pozostałych reprezentantów PSP nr 6 w Kraśniku:

Szymula Michał – IV miejsce na 50m stylem grzbietowym – czas: 39,44s

Wietrzyk Aleksander – IV miejsce na 50m stylem klasycznym – czas: 37,41s

Łukasik Sara – VI miejsce na 50m stylem dowolnym – czas: 37,37s

Miazga Oskar – V miejsce na 50m stylem dowolnym – czas: 29,94s

Opiekunem uczniów na zawodach był pan Jerzy Nowak.

rejon2.jpg

rejon1.jpg