Koncert Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych

Dnia 4.01.2019 r. w naszej szkole odbył się Koncert Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych. Koncert został przygotowany przez p. Mariolę Grelę oraz uczniów z klas I-VIII. Śpiewanie kolęd w naszej szkole stało się już tradycją. Na koncercie swoją obecnością zaszczyciła nas Wicedyrektor Pani Anna Jasińska, która bardzo ciepło i serdecznie podziękowała wszystkim solistom oraz osobom wspomagającym ten koncert. Podziękowania skierowane były również do obecnych nauczycieli, uczniów i rodziców dzieci, które brały udział w występie. Podczas Koncertu panowała miła i serdeczna atmosfera. Dzieci chętnie włączały się w śpiewanie. Na zakończenie spotkania dzieci złożyły Dyrekcji szkoły oraz nauczycielom, swoim kolegom i koleżankom życzenia noworoczne, a podczas wspólnego śpiewania piosenki pt. "Jest taki dzień", podzieliły się opłatkiem z zaproszonymi gośćmi. Koncert odbył się w dwóch turach: kl. I-III godz. 9:50,kl. IV-VIII godz.10:55.

koncert_koled__14_.jpg