Trener MKS Kraśnik ze złotym medalem MP SOS

W dniach 16-18 czerwca 2019 r. w Elblągu odbył się Ogólnopolski Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Drużyny dziewcząt i chłopców poszczególnych regionów: Wschód, Zachód, Północ, Południe w różnych kategoriach wiekowych rozegrały spotkania systemem "każdy z każdym". Region Wschód chłopcy rocznik 2005 prowadzony przez Rafała Wiśniewskiego (Olsztyn-1 trener) i Michała Wojcieszkiewicza (Kraśnik-2 trener) wygrał wszystkie swoje spotkania zajmując I miejsce w Turnieju w swojej kategorii. Ideą Turnieju jest przegląd utalentowanej siatkarsko młodzieży i dzieci z całego kraju. Wszyscy uczestnicy zmagań sportowych zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy sportowo udanych wakacji. Skład zwycięskiego zespołu: Bartosz Tomal, Kamil Dobosz, Szymon Patecki, Aleksander Rybak, Gabriel Kumiszcza, Stanisław Chaciński, Maciej Jasiński, Aleksander Nowik, Michał Kozłowski, Karol Dybiec, Patryk Zaręba, Michał Niemiec, Kamil Pyśk, Paweł Szydło.

medal1.png

medal2.jpg