Szkolenie trenerów kadr wojewódzkich
w piłce siatkowej chłopców

W dniach 29.09-02.10.2019 roku w Spale odbyła się kursokonferencja dla trenerów przygotowujących kadry wojewódzkie chłopców w piłce siatkowej na Turniej Nadziei Olimpijskich. Wśród 20 trenerów z całego kraju reprezentując województwo lubelskie znalazł się nauczyciel naszej szkoły i trener S.O.S. MKS Kraśnik – Pan Michał Wojcieszkiewicz. Zajęcia wykładowe jak i praktyczne przeprowadzili: dr Piotr Bora – przygotowanie motoryczne; trenerzy COS OPO Spała: Maciej Zendeł, Marek Skrobot, Michał Bąkiewicz, Tomasz Wątorek, Piotr Pszczoła – treningi z najzdolniejszymi grupami młodzieżowymi w kraju. Możliwość obserwacji zajęć i rozmowa z prowadzącymi to kolejne bezcenne doświadczenie w pracy trenerskiej. Szkolenie zostało w sfinansowane przez Polski Związek Piłki Siatkowej z programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.