X Bieg Niepodległości

11 listopada 2019 r. w Święto Niepodległości, w starej dzielnicy Kraśnika, odbył się X Bieg pod patronatem Burmistrza Miasta Kraśnik Wojciecha Wilka upamiętniający 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W biegu wzięło udział około 300 osób, z czego bardzo liczna grupa ponad 50 osób reprezentowała barwy Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Kraśniku. Każdy z uczestników został nagrodzony pamiątkową koszulką oraz medalem z wydarzenia. Na mecie na wszystkich zawodników czekał ciepły bigos i herbata. Wspaniała atmosfera, przynależność do społeczeństwa, kultywowanie tradycji i to w formie sportowego eventu to wydarzenie na którym nie mogło Nas zabraknąć. Opiekunami uczniów byli: Michał Wojcieszkiewicz, Jerzy Nowak i Wojciech Stopa. Fotorelacja: Renata Nowak.
Kolejne spotkanie już za rok!!!