„NAJPIĘKNIEJ OZDOBIONA CHOINKA”

W dniu 22.12.2021 roku uczniowie klasy VC wzięli udział w miejskim konkursie plastycznym pt. „Najpiękniej ozdobiona choinka”, zorganizowanym dla szkół podstawowych pod patronatem Burmistrza Miasta Kraśnik Pana Wojciecha Wilka. Dekoracja świerkowych drzewek odbyła się na Rynku Starego Miasta w Kraśniku podczas miejskiej wigilii. Na choince udekorowanej przez uczniów Szóstki zawisły własnoręcznie wykonane ekoozdoby. Dekoracje wzbudziły zaciekawienie i uznanie uczestników wigilijnego spotkania, podczas którego nie zabrakło wspólnego kolędowania, poczęstunku oraz odwiedzin Świętego Mikołaja.

Gdy wszystkie drzewka były już udekorowane, nadszedł moment podsumowania konkursu. Choinki były przepiękne, a wybór najpiękniejszej wyjątkowo trudny. Jury postanowiło przyznać wszystkim klasom reprezentującym poszczególne szkoły zwycięskie vouchery na bilety do kina oraz wyjście na pizzę dla całej klasy. Taka decyzja wzbudziła aplauz wszystkich uczestników wigilijnego spotkania.

Dziękujemy rodzicom za wspaniałą współpracę i pomoc przy dekoracji choinki.