DZIEŃ BEZ PLECAKA

18 marca w naszej szkole to dzień inny niż wszystkie, jedyny taki w całym roku – DZIEŃ BEZ PLECAKA. „Szóstka” dołączyła do zabawy, która od kilku tygodni opanowuje polskie szkoły, i trzeba przyznać, że nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania. Tego dnia zwykłe tornistry zamieniły się na garnki, walizki i… taczki – nawet takie pomysły mieli nasi koledzy i koleżanki. Wśród bardzo oryginalnych zamienników szkolnego plecaka znalazły się np. poduszki, konewki, teczki, worki, chlebaki, kosze czy wózki dziecięce. Cieszymy się, że uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem. Udowodnili też, że nie brakuje im wyobraźni, kreatywności i poczucia humoru, a wszyscy spędzili ten dzień w miłej atmosferze. Za pomoc w organizacji DNIA BEZ PLECAKA dziękujemy Dyrekcji oraz Samorządowi Uczniowskiemu.

Aleksandra Wicińska
kl. VIII D
REDAKCJA SZKOLNEJ GAZETKI „SZÓSTKA”