NIESAMOWITE SKARPETKI Z WIZYTĄ W KLASIE II C

Czy znacie kogoś, komu chociaż raz nie zaginęła skarpetka? A czy zastanawialiście się, co się dzieje z takimi znikającymi skarpetami? Otóż, jak twierdzi pewien hydraulik, one po prostu dają nogę przez dziurę pod pralką i wybierają wolność. Taka sytuacja miała miejsce w lekturze pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”. Skarpetki po ucieczce wybierały własną drogę. Droga każdej bohaterki była inna, podobnie jak ludzkie życie i wybory. Najważniejsze jest to, że każda skarpetka odnalazła swoje przeznaczenie, była przy tym bardzo szczęśliwa i dawała radość innym!

ŻYCZYMY, ŻEBY WSZYSCY LUDZIE, TAK JAK SKARPETKI Z  KSIĄŻKI
PT.NIESAMOWITE PRZYGODY DZIESIĘCIU SKARPETEK” ODNALEŹLI SWOJE SZCZĘŚLIWE DROGI ŻYCIOWE, ALE TEŻ POTRAFILI AKCEPTOWAĆ I SZANOWAĆ ODMIENNOŚĆ I WYBORY ŻYCIOWE INNYCH LUDZI! BO WSZYSCY JESTEŚMY TAK SAMO WAŻNI I MAMY TAKIE SAMO PRAWO DO SZCZĘŚCIA!

UCZNIOWIE KLASY II C
 AKCEPTUJĄ I SZANUJĄ  ODMIENNOŚĆ INNYCH LUDZI!