SPOTKANIE „MAKIJAŻ U NASTOLATEK? TAK CZY NIE?”

W dniu 16 maja 2022 r. uczennice klas VIII miały możliwość udziału w spotkaniu „Makijaż u nastolatek? Tak czy nie?” prowadzonym przez panią Marzenę Janczak oraz panią Agnieszkę Sadowską – ekspertami w tej dziedzinie oraz nauczycielkami ze Szkoły Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kraśniku.

Make-up rzeczywiście może podkreślić młodzieńczą urodę, ale zazwyczaj ją przykrywa dlatego też uczennice klas ósmych miały możliwość skorzystania z profesjonalnych porad oraz mogły na własnej skórze i włosach ;) przekonać się jak powinien wyglądać odpowiedni i „zdrowy” makijaż. Uczennicom zostały przekazane informacje na temat makijażu, włosów i cery oraz tego jak o nią dbać w odpowiedni do wieku sposób.

Kolejne spotkanie odbyło się 18 maja. Pani kosmetyczka Katarzyna Skica przybliżyła uczennicom klas VII temat makijażu oraz udzieliła cennych wskazówek odnośnie pielęgnacji cery trądzikowej.