PIKNIK RODZINNY KLASY IC

W sobotę 11 czerwca 2022 r. uczniowie klasy IC wraz z rodzicami i rodzeństwem oraz wychowawcą spotkali się na placu rekreacyjnym nad zalewem kraśnickim. Tutaj można było odpocząć, zrelaksować się oraz zintegrować. Oprócz grillowania były też atrakcyjne zabawy. Dzieci wybierały sobie dowolny tatuaż z bogatego zestawu, który przygotowała i malowała mama jednego z uczniów. Potem była okazja do uzyskania modnej fryzury z wplecioną kokardą – głównie dla dziewczynek, wspólna gra w piłkę nożną, rzucanie dyskiem frisbee, robienie baniek mydlanych, dmuchanie balonów. Dodatkową atrakcją był spacer nad zalew i zabawy ruchowe na plaży. Dopisała pogoda, humory i wspaniałe pomysły na zabawę, dlatego już zaplanowaliśmy kolejny piknik.