NAJLEPSI CZYTELNICY BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Z przyjemnością informujemy, że Laura Żołopa, uczennica klasy IC została laureatką całorocznego konkursu bibliotecznego na najlepszego czytelnika roku szkolnego 2021/2022. I miejsce Laury wśród klas I-VIII przyczyniło się do zdobycia przez nią tytułu „Czytelnika z pasją”.

Natomiast najlepszym czytelnikiem z klas IV-VIII został Gabriel Motyl z klasy VC.

A oto najaktywniejsi czytelnicy roku szkolnego 2021/2022 tzw. „Pierwsza dziesiątka”:
1. Laura Żołopa - IC - 153 wypożyczonych książek
2. Filip Oszust - IC - 130
3. Diana Korfel  - IC - 121
4. Lena Sagan - IIA - 93
5. Mikołaj Pyrzyna - IIB - 83
6. Kryspin Giez - IC - 81
7. Gabriel Motyl - VC - 80
8. Zofia Antonina Ambrożkiewicz - IC - 78
9. Karolina Witek - IIA - 64
10. Bartosz Mazur - IIB – 61
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju poprzez czytelnictwo.
Wszyscy wymienieni wyżej uczniowie na koniec roku szkolnego otrzymali nagrody książkowe zakupione z funduszy Rady Rodziców a także dyplomy.

7_naj_cz.jpg

Najaktywniejszą w czytelnictwie klasą w szkole w tym roku szkolnym okazała się klasa IC, zajmując I miejsce wśród klas I-VIII, z ilością 1014 wypożyczonych książek.
Gratulacje dla rozczytanej klasy!
Wyróżniona klasa otrzymała dyplom oraz słodkie upominki.

9_naj_k.jpg

10_naj_k.jpeg