WYCIECZKA DO RZESZOWA

W dniu 16.11.2022 klasa VIII A brała udział w zwiedzaniu Muzeum Okręgowego w Rzeszowie. Po interesującej lekcji muzealnej, wzbogaceni wiedzą ósmoklasiści udali się na warsztaty ceramiczne o pradziejowym garncarstwie. Jak się okazało nie jest to łatwe, aby z gliny powstało dzieło, o czym mogli się sami przekonać. Następnie uczniowie udali się do teatru MASKA na muzyczny "horror" w młodzieżowym wydaniu. Musical „BALLADY I ROMANSE” został zrealizowany na podstawie scenariusza jednej z najbardziej cenionych reżyserek i dramatopisarek młodego pokolenia Magdaleny Drab. Na zakończenie wycieczki klasa udała się do parku trampolin, gdzie na miejscu pod opieką profesjonalnych trenerów mogli ćwiczyć skoki, podskoki, salta i przewroty.