TRZECIOKLASIŚCI CZYTAJĄ PRZEDSZKOLAKOM

Dnia 29 listopada 2022 r. grupa uczennic klasy III B wraz z wychowawczynią Dorotą Michalczyk gościła w Przedszkolu Integracyjnym nr 3 w Kraśniku. Wizyta ta jest kontynuacją działań czytelniczych podejmowanych przez nauczycielki klas I-III i ma na celu rozbudzanie wśród najmłodszych dzieci ciekawości świata, pomaganie im zrozumienia siebie i innych, a także rozwijanie języka, pamięci, wyobraźni oraz wspomaganie w wychowaniu.
Dzieci przedszkolne w wielkim skupieniu słuchały czytanych przez starsze koleżanki tekstów. Były to utwory: „Chory kotek”, „Kociaki i ich draki” oraz „Mysie pląsy”. Na koniec występujących nagrodzono brawami, a przedszkolaki otrzymały kolorowe znaczki i rysunki do kolorowania.

k3.jpg