WARSZTATY ŚWIĄTECZNE W KLASIE II C

Choinka z papieru nie zastąpi wprawdzie żywego drzewka, ale może być ciekawą, świąteczną dekoracją. Sposób wykonania papierowej choinki zależy wyłącznie od wyobraźni, dlatego na warsztatach plastycznych – 16 grudnia 2022 r. uczniowie klasy II C z powodzeniem stworzyli takie drzewka. Proste choinki wykonali w małych zespołach. Nad ich wykonaniem czuwały dwie chętne mamy, które z przyjemnością zaszczyciły naszą lekcję swoją obecnością. Dzieci wykorzystały papierowe rurki w dwóch kolorach: zielonym i białym, tekturowe podstawki, wstążeczki oraz wielobarwne ozdoby. Świąteczne warsztaty plastyczne to świetna okazja do wykorzystania prostych i tanich materiałów oraz możliwość wspólnego spędzenia czasu.

Wychowawczyni klasy II C – Marzena Babisz