WIECZÓR FILMOWY W SZKOLE

W piątkowy wieczór 9 grudnia sala gimnastyczna naszej Szóstki zapełniła się uczniami klas IV. Być może trudno uwierzyć w to, że początek weekendu dzieci postanowiły spędzić w szkole, ale powód był szczególny. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, którego opiekunem jest Pani Agnieszka Kowalik, oraz we współpracy z wychowawcami klas IV zorganizowano wieczór filmowy. Podczas tego wydarzenia uczniowie obejrzeli ciekawy film nawiązujący swoją tematyką do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i mogli miło spędzić czas w gronie koleżanek i kolegów. Po seansie na czwartoklasistów czekał poczęstunek – zakupiona przez rodziców pyszna pizza. Dzieciom nie brakowało również inicjatywy i pomysłów – we wszystkich klasach królowały gry planszowe i ciekawe zabawy. W czasie wieczoru filmowego wszyscy doskonale się bawili i pomimo później pory nikomu nie chciało się spać, a na twarzach uczniów gościły uśmiech i radość. Być może filmowy wieczór 9 grudnia zainicjuje szereg podobnych imprez w naszej szkole, za co mocno trzymamy kciuki.